444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Haberler
Eko Okullar, Konyaaltı Belediyesi’nde buluştu

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı öncülüğünde yürütülen Uluslararası Eko-Okullar Programının Konyaaltı Eko-Okul Koordinatör Öğretmenleri ve Vakfın temsilcileri Konyaaltı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ev sahipliğinde bir araya geldi. Konyaaltı Eko-Okullar İlçe Toplantısında konuşan Konyaaltı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Özgür Yalçın, Konyaaltı’nda Eko Okullar Programına dahil 18 okulun olduğunu belirterek, Eko Okul Programı hakkında bilgi verdi.
 
“Eko-Okullar Programı okul ön...

21 Ocak 2020
Başkan Semih Esen, okulda incelemelerde bulundu

Konyaaltı’nda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 80 okul ve kurumun yer aldığını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, her fırsatta bu okul ve kurumları ziyaret ettiğini ve ihtiyaçları noktasında yapabilecekleri değerlendirdiklerini söyledi. Başkan Esen, Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcıları Ali Özkayacan ve Tuğba Erke Bostan ile birlikte Pınarbaşı Mahallesinde Abdurrahman Neriman Bileydi İlkokulunu ziyaret etti. Abdurrahman Neriman Bileydi İlkokul Müdürü Mustafa Budak ve Müdür Yardımcısı Hakan Aydın, Başkan Semih Esen ve beraberindeki heyeti okul hakkında bilgilendirdi.

Okul binasının eksi katında dış duvarlarda s...

20 Ocak 2020
Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali başladı…

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Konyaaltı Çocuk Festivali’yle öğrenciler sömestr tatiline büyük bir coşkuyla giriyor. Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Çocuk Festivalinde çocuklar, eğlenerek tatilin keyfini çıkarıyor. İllüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, masal kahramanları, palyaçolar, yüz boyama, akrobat çocuk bandosu, bilgisayar oyunları ve çeşitli yarışmaların yer aldığı Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivalinde çocuklar, tüm bu etkinliklerden ücretsiz olarak yararlanıyor.&a...

18 Ocak 2020