Haberler
Hızlı Erişim > Haberler
Başkan Kotan esnafla bayramlaştı
Konyaaltı Belediye Başkanı seçilmesinin ardından çalışmalara hızla başlayan Başkan Cem Kotan,  Konyaaltı ilçesinde esnaflık yapan vatandaşları ziyaret etti. Başkan Kotan'ı Konyaaltı ilçesi esnafı büyük ilgiyle karşıladı.ESNAFIN YANINDA OLACAĞIMEsnafın sorunlarını bildiğini ve her zaman esnafın yanında olacağını dile getiren Başkan Kotan, kendisine yerel seçimlerde destek veren esnafa da teşekkür etti. Kotan, “Konyaaltı ilçemizde bulunan esnafımızın sorunlarını biliyorum. Görevim süresince her zaman sizleri ziyaret edeceğim.
10 Ocak 2024
Başkan Kotan'dan Ramazan Bayramı mesajı
Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Bayramların sevgi, saygı ve hoşgörünün birleştirici gücü olduğunu dile getiren Başkan Kotan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Antalyalılar, Sevgili Konyaaltılılar. Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, dostlukların güçlendiği günlerdir. Sevgi ve saygının arttığı, birlik ve beraberliğimizin pekiştirici simgeleridir. Ramazan Bayramı ile birlikte ülkemize de bahar geldi.
09 Nisan 2024
Konyaaltı bayrama hazır
Konyaaltı Belediyesi 9 günlük bayram süresince ilçe halkının rahat ve huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli önlemleri aldı. Bayram süresince Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde çalışan personelin yanı sıra Park Bahçeler, Temizlik İşleri, Fen İşleri ve Halk Masa personeli dönüşümlü olarak görevde olacak. Öte yandan zabıta ekipleri, bayram öncesi özellikle açık yiyecek ve içecek üretimi ile satışını gerçekleştiren iş yerlerinde denetimlerini yoğunlaştırdı.EKİPLER GÖREV BAŞINDAKonyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, ilçe halkının ve bölgeye tatil için gelen vatandaşların huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmeleri için tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi. Başkan Kotan, “Konyaaltı Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle bayrama hazırız.
08 Nisan 2024
Başkan Kotan turnuvada tenis oynadı
Konyaaltı Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla HayatPark’ta bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Egemenlik Kupası Tenis Turnuvası başladı. Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, 4 Nisan’da başlayan ve farklı kategorilerdeki mücadelelerle devam eden turnuvayı ziyaret etti. Turnuvaya katılan sporcular, sporcu aileleri ve tenisseverler ile bir araya gelen Başkan Kotan, çocuk sporcularla tenis oynadı. Çocukları ve gençleri böyle bir turnuvada görmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kotan, seçim çalışmalarında da sıkça dile getirdiği gibi, spora ve sporcuya her zaman destek vereceğini aktardı. Göreve gelmeden, daha önce belediyede hangi turnuvalar yapılıyorsa hepsinin devam etmesini istediğini söyleyen Başkan Kotan, ‘’Çalışan arkadaşlarımız da bizim seçileceğimize ve bize inandığı için turnuvaları devam ettirdiler.
07 Nisan 2024
Başkan Kotan parkı temizleyen çocuklarla buluştu
Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, mazbatasını alır almaz Konyaaltı sakinleriyle bir araya gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde, çocukların Ali Çoban Parkı’nda temizlik yaptığıyla ilgili bir sosyal medya paylaşımını gören Başkan Cem Kotan, hemen harekete geçerek çevreye duyarlı miniklerle aynı parkta bir araya geldi. Park içerisinde gördükleri çöpleri temizleyerek örnek bir davranış sergileyen çocuklar ve aileleriyle uzun süre sohbet eden Başkan Kotan, bütün çocuklara hediyeler verdi.ÇOCUKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞÇocukların park temizliği yapmalarının kendilerini çok mutlu ettiğini kaydeden Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, ‘’Konuyla ilgili mesajı görür görmez çocuklarla bir araya gelmek istedik ve şimdi onlarla beraberiz. Kendilerini tebrik ettik, hediyelerini verdik.
06 Nisan 2024