444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Kurumsal>Meclis>Kararlar ve Komisyon Raporları

 

ANTALYA KONYAALTI BELEDİYESİ

Meclis Karar Özetleri

 

 

Konyaaltı Belediye Meclisi’nin 2018 Yılı Haziran Ayı

Toplantısında Aldığı Karar Özetleri

 

           

Hazirun: Belediye Başkanı Muhittin BÖCEK, Cansel TUNCER, Edip Kemal BAHADIR, Mehmet HACIARİFOĞLU, Şafak OTUZALTI, Ali POLAT, Ayhan Adnan ABAY, Halil Tolga AYVAZOĞLU, Nail AVCI, Ünal CANKO, Ömer Faruk DALBUDAK, Hacet KAVAK, Buşra ÖZDEMİR, Nazife DEMİRTAŞ, Fatma DURMUŞ, Candan LATİFOĞLU SİVRİKAŞ, Sevilay ÖZDEMİR, Ömer ÖZGÜR, Buket DAĞLI, Halil ZENGİN, Nurten ERENLER, Abdurrahman YILMAZ, Osman Ali ECİŞ, Gaye DOĞANOĞLU, Elif İSTEK, Ruhi BEŞİKTAŞ, Durmuş AVCIOĞLU ve Ali DÜDÜKÇÜ.

 

Toplantıya katılamayan Meclis Üyeleri; Onur DURUK, Durali KOLPAK,Ali TAŞKIN ve Önder ÖNEN mazeretli sayıldılar.

 

Belediye Meclisimizin 01/06/2018 tarihli Haziran ayı toplantısında aşağıdaki kararlar alınmıştır.

 

1-      Belediye Meclisinin 2018 yılı Mayıs ayı meclis toplantısında alınan karar özetleri, oy birliği ile kabul edildi.

 

2-      KARAR NO: 51= Konyaaltı Belediyesi 21. Yaz Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan Feslikan Yağlı Güreşlerinde dereceye girecek sporculara verilecek ödül miktarının belirlenmesinin görüşülmek üzere, Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi; oy birliği ile kabul edilmiştir.

 

3-      KARAR NO: 52=İlçemiz Hurma Mahallesi 7471 ada 06 ve 07 parseller için hazırlanan uygulama imar planı değişikliği teklifinin görüşülmek üzere, İmar Komisyonuna havalesi; oy birliği ile kabul edilmiştir.

 01/06/2018