444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Kurumsal>Meclis>Kararlar ve Komisyon Raporları

T.C.

ANTALYA KONYAALTI BELEDİYESİ

Meclis Karar Özetleri

 

 

Konyaaltı Belediye Meclisi’nin 24/07/2023 Tarihli

Temmuz Ayı Olağanüstü Toplantısında Aldığı Karar Özetleri

 

HAZİRUN: Meclis 1. Başkan V. Şevket KORKUT, Meclis Üyeleri; Metin ALTUNBAŞ, Şafak OTUZALTI, Büşra ÖZDEMİR, Ali POLAT, Hasan AKKOYUN, Hacet KAVAK, Yüksel DOY, Özlem ŞAHİN, Hasan KİRAZ, Özgür ERDOĞAN, İlter AYDIN, Fatma DURMUŞ, Demet GÜNDÜZ, Erkan ÖZTUNÇ, Nurten ERENLER, Hasan Hüseyin ATAŞOĞLU, Bora FİDANGÜL, Tuğba ERKE BOSTAN, Ayhan Adnan ABAY, Abdurrahman YILMAZ (2. Oturumda katıldı) Ruhi BEŞİKTAŞ, Durali KOLPAK,  Mahmut AHI,  Mustafa ÇOLAK, Meryem GÖKAY BALKIÇ ve Kazım BUYRUK’un hazır bulunduğu görülerek toplantıya geçildi.  

  1. Belediyemiz Meclisinin 06/07/2023 tarihli Temmuz ayı toplantısına ait karar özetleri, oy birliği ile kabul edildi.
  2. KARAR NO:98 = Belediyemizce bu yıl 25 incisi düzenlenecek olan Uluslararası Feslikan Yağlı Güreşlerine katılacak sporcular ile hakem, cazgır, davulcu vb. geleneksel görevlilere verilecek ödül/ücret miktarlarının belirlenmesinin görüşülmek üzere, Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesi; oy birliği ile kabul edilmiştir.
  3. KARAR NO: 99 = Belediyemizce bu yıl 25 incisi düzenlenecek olan Uluslararası Feslikan Yağlı Güreşlerine bireysel yahut gruplar/takımlar halinde katılacak sporcular ile hakem ve cazgır, davulcu vs. gibi geleneksel görevlilerin, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 14/b maddesi gereğince ve Ata Sporumuz Yağlı Güreş’in yaşatılması, desteklenmesi, ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtımı ve gelecek kuşaklara aktarılması için Plan ve Bütçe Komisyon Raporuna ekli listede belirtildiği şekliyle ödüllendirilmeleri ayrıca dereceye giren sporcuların Türkiye Güreş Federasyonu tarafından 2023 yılında yapılacak Geleneksel Güreşler için açıklanan ödül listesinde belirtilen tutarlar ile ödüllendirilmeleri; Plan ve Bütçe Komisyonundan geldiği şekliyle, oy birliği ile kabul edilmiştir.

    İlgili kararın komisyon raporu için lütfen tıklayınız.