444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Haberler
Konyaaltı, Ata’yı sevdiği şarkılarla anacak
08 Kasım 2021
Konyaaltı Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83’üncü yıl dönümüne yönelik anma programı düzenleyecek.

Konyaaltı Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölüm yıl dönümünde dolu dolu bir program ile anacak. 10 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlayacak anma programında, Türk Halk Müziği sanatçısı Nida Ateş Konyaaltı Belediyesi Oda Orkestrası ile birlikte Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirecek. Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun da zeybek gösterisi ile yer alacağı anma programına vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecek.

KALBİMİZİN EN GÜZEL KÖŞESİNDE

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Ulu Önder Atatürk’ü 83’üncü ölüm yıl dönümünde bir kez daha saygıyla anmaya hazırlandıklarını söyledi. 83 yıl önce aramızdan ayrılan Atatürk’ün hala kalplerin en güzel köşesinde yaşamaya devam ettiğini dile getiren Esen, Atatürk’ün eseri Türkiye Cumhuriyeti ve ilkelerinin sonsuza kadar yaşayacağını aktardı. Esen, “Ebedi Başkomutanımız, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölüm yıl dönümünde saygı, sevgi, özlem ve minnetle anıyorum. Bütün vatandaşlarımızı anma programımıza davet ediyorum’’ dedi.

Okunma Sayısı: 312