444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Haberler
İlker Başbuğ Metin Feyzioğlu; Kitap Fuarı’nda
23 Eylül 2014

 

İlker Başbuğ yüzlerce kişiye seslendi

Antalya Konyaaltı Kitap Fuarın’nda ‘Suçlamalara Karşı Gerçekler’ kitabının imza törenine katılan İlker Başbuğ, öncesinde yaptığı söyleşi programıyla yüzlerce okuruyla bir araya geldi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’inde izlediği programda TSK personeline düşman hukukunun uygulandığını ileri süren Orgeneral Başbuğ, “Kendi ülkesinde sizlerin adına Türk milleti adına yargılama yaptığını iddia eden mahkemeler tarafından bizlere düşman hukuku uygulandı. İnanın bir gün kendi ülkemizde bize karşı düşman hukukuna benzer bir uygulamanın yaşatılabileceği aklımızın ucundan bile geçmezdi.” dedi. 

Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın Türkiye’ye mal olduğunu belirterek, her yıl onlarca yazar ve fikir adamının ağırlandığı bu fuarı binlerce kitap severin ziyaret etmesini de son derece önemli bulduğunu söyledi.  

Söyleşinin ardından İlker Başbuğ’a çiçek takdim ederek teşekkür eden Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, fuarın üçüncü gününde binlerce vatandaşı ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi. 

Konuşmaların ardından kitabının imza töreni için fuar alanına geçen İlker Başbuğ ve Muhittin Böcek, burada ziyaretçiler tarafından alkışlarla karşılandılar.

Sürpriz konuk Metin Feyzioğlu

Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın sürpriz konuğu Türkiye Barolar Birliği Metin Feyzioğlu, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Başkan Muhittin Böcek ile birlikte fuar alanını gezen Metin Feyzioğlu, İlker Başbuğ’u da kitap imza töreni sırasında ziyaret etti. Daha sonrasında Konyaaltı Belediyesi standında belediye personeliyle bir araya gelen Metin Feyzioğlu, Türkiye’nin en etkin belediyelerinden biri olan Konyaaltı Belediyesi’nin “Kitap Fuarı” gibi muhteşem bir projeyi her yıl başarıyla yürüttüğünü söyledi.  

Başkan Muhittin Böcek’e bu hizmetinden ötürü teşekkür eden Feyzioğlu, vatandaşlarla sık sık fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Okunma Sayısı: 1828