444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Haberler
Kumluca Halk Tiyatrosu, Konyaaltı’nda sahne aldı
30 Nisan 2018

Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu’nda sahnelenen oyunu İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk, CHP Kumluca Belediye Başkanı Kemal Bilal Öner, Konyaaltı Belediyesi Kültür Müdürü Güven Ulutekin  ve çok sayıda vatandaş izledi. Gecede konuşan Kumluca İlçe Başkanı Kemal Bilal Öner, 3 yıl önce kurulan Kumluca Halk Tiyatrosu’nun her yıl farklı temalarda oyunlar sahneye koyduğunu söyledi.  Kumluca İlçe Başkanı Öner, Kumluca Halk Tiyatrosu’na desteklerinden dolayı CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk ve Güven Ulutekin’e plaket takdim etti.

Uğur Duran’ın yazıp yönettiği tek perdelik ’Biraz Gülün Biraz Hüzün’ adlı oyunda izleyenler keyifli dakikalar geçirdi. Performansı ile göz dolduran Kumluca Halk Tiyatrosu’nu izleyenler ayakta alkışladı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kumluca Halk Tiyatrosu’nun önemli bir görevi yerine getirdiğini belirterek, “Her yıl sahneledikleri oyunu Konyaaltı’nda vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Farklı yerlerde sahne almalarıyla daha çok insana ulaşma şansları oluyor. Sanata ve sanatçıya desteğimiz her zaman sürecektir” dedi.  

Okunma Sayısı: 573