444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Haberler
Başkan Böcek Korkuteli’nde esnafı ziyaret etti..
01 Mart 2018

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak CHP Korkuteli İlçe Yönetimini ziyaret eden Başkan Muhittin Böcek, burada CHP Korkuteli İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır, CHP Elmalı İlçe Başkanı Şakir Aydın, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleriyle muhtarlar tarafından karşılandı.

CHP Korkuteli İlçe Teşkilatı’nın mevcut hizmet binasında ki son günü olduğunu ifade eden Yıdıray Çıldır, Korkuteli’ne daha iyi hizmet verebilmek adına ulaşımı kolay, daha merkezi bir binaya taşınmak istediklerini söyledi. Siyasi gündemi de değerlendiren Çıldır, “Ak Parti ile MHP’nin yaptığı ittifakın ismi ‘Cumhur’ değil olsa olsa ‘Ayrışma İttifakı’ olur” dedi. Yıldıray Çıldır, Başkan Muhittin Böcek’e, Korkuteli’nde büyük takdir gördüğünü belirterek, teşekkür etti.   

“Aranızdan birisiyim.” diyerek konuşmasına başlayan Başkan Muhittin Böcek, 58 mahalleden oluşan Korkuteli’nde teşkilat mensuplarının seçimlere hazır olduğunu gördüğünü söyledi. Kendisinin de Korkuteli’nin bir evladı olduğunu ifade eden Muhittin Böcek, Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’yı mahalle mahalle gezdiğini belirterek ayrım-gayrım yapmadan herkesle kucaklaştıklarını söyledi. Partililerden büyük alkış alan Başkan Muhittin Böcek, daha sonra Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı Antrenörü Hasan Aydın, Ufuk Atakan ile başpehlivanlardan İsmail Balaban, Turan Balaban ve İbrahim Çoraman ile CHP Korkuteli İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır ve partililerle birlikte çarşı ve pazar esnafını ziyaret etti. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Böcek esnafla bir süre sohbet etti, sorunlarını dinledi.

Yaz aylarında serin iklimi ve doğal güzellikleriyle yoğun göç alan Korkuteli'ne sık sık ziyarete geldiğini ifade eden Muhittin Böcek, geçtiğimiz günlerde annesi İsmet Karateke’yi son yolculuğuna uğurlayan Nur Pastaneleri işletme sahibi Fahrettin Karateke’ye de başsağlığı ziyaretinde bulundu. Başkan Muhittin Böcek, Feslikan Yağlı Güreşleri 2017 Güreş Ağası Mustafa Koç’u ardından SMS Ersanlar Tarım Şirketi ortaklarından işadamı Sebahattin Ersanlar’ı işyerinde ziyaret etti. Muhittin Böcek beraberindeki heyetle birlikte burada üretim tesislerini gezdi. Çalışanlarla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Böcek son olarak da Öz-Dal Kompost A.Ş. ortaklarından Yüksel Dal’ı ziyaret etti.

Başkan Muhittin Böcek, Korkuteli’nde yaptığı bir dizi ziyarette vatandaşların ilgisinden son derece memnun kaldığını belirterek, bu ziyaretlerde kendisine eşlik eden başta İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır olmak üzere tüm Teşkilat mensuplarına teşekkür ettiğini söyledi.

Okunma Sayısı: 899