444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Haberler
Hurma Mahallesi’ne modern park
01 Temmuz 2016

Konyaaltı Belediyesi,  Hurma Mahallesi’nde son derece modern şekilde projelendirilen parkı hizmete açtı. Hurma Mahallesi Boğaçayı üzerinde yaklaşık üç ay gibi kısa bir süre içinde tamamlanan park, bir milyon liraya mal oldu. 7 bin 800 metre kare alana kurulu olan parkın içersinde çocuk oyun grubu, anfi tiyatro, standartlara uygun 1 adet basketbol sahası, süs havuzları, yürüyüş yolları, oturma birimleri, pergola ve engelli vatandaşlarımızın rahat hareket edebilmesi için engelli yürüyüş yolları bulunuyor.

Görüntü kirliği gitti, yeşil bir doku geldi
Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ihale edilen parkın tamamlanmasıyla Hurma Mahallesi sakinleri, ferah bir ortama kavuştu. Görüntü kirliliği oluşturan çalı ve sarmaşıkların temizlendiğini, yerine son derece modern bir parkın inşa edildiğini belirten Hurma Mahalle sakinleri Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ettiler.
Hurma Mahallesi’nde yapımı tamamlanan parka, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Modern ve günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde projelendirilen parkımızla Boğaçayı Caddesinin çehresini değiştirdik. Her yaştan vatandaşımızın rahatlıkla kullanabileceği parkımızın ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Okunma Sayısı: 4658