444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Haberler
10 binlerin buluştuğu “fuar” başlıyor
01 Temmuz 2016

4.Antalya Konyaaltı  Kitap Fuarı, bu yıl “Kitaplar Yaşadıkça” temasıyla açılıyor. 16-25 Eylül günleri arası Cam Piramit’te düzenlenecek olan Konyaaltı Belediyesi 4. Kitap Fuarı’nda 77 stantta 77 yayınevi yer alacak.  
70 yazar fuarda okurlarıyla buluşacak
Kısa süre içinde ülkemizin önemli kitap fuarları arasında yerini alan Konyaaltı Belediyesi Kitap Fuarı’nda bu yıl 70 yazar okurlarıyla bulaşacak. Sinan Yağmur, Ahmet Ümit, Banu Avar, Nihat Hatipoğlu, Uğur Dündar, Cemal Nur Sargut, Ece Temelkuran, İpek Ongun, Nihat Genç, Aret Vartanyan, Cezmi Ersöz, Kahraman Tazeoğlu, Ali Kırca ve daha birçok yayınevi, yazar, sanatçı ve fikiradamı Antalyalı kitapseverler ile bir araya gelecek.
Her geçen yıl ilgi artıyor
Konyaaltı Belediyesi 4. Antalya Konyaaltı  Kitap Fuarıyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilginin her geçen yıl katlanarak arttığını bildirdi. Başkan Böcek çeşitli söyleşi ve imza günlerinin de düzenleneceği fuarda, geçtiğimiz yıl 120 bin olan ziyaretçi sayısını aşmak istediklerini kaydetti. Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları bu fuarı ziyaret etmeye çağırdı.
 

Okunma Sayısı: 2286