444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Duyurular
2022 Yaz Dönemi Kurs Kayıtları Hakkında
15 Haziran 2022

2022 YAZ DÖNEMİ KURS KABUL ŞARTLARI
 

-Kayıt için gereken evraklar , her kurs için ayrı kimlik fotokopisi ve başvuru formu.Başvuru formunu bulunduğunuz Kurs Merkezinde doldurup, İstenmekte olan evraklar ile birlikte kurs başlangıç haftasında Kurs Merkezimizdeki yetkili personellere teslim edilecektir. 

-Bir kursiyer aynı dönem içerisinde en fazla 2 farklı kursa başvuru yapabilmektedir. 3. kursa başvurmak isteyen kursiyerlerin kaydı sistem tarafından otomatik olarak engellenmektedir.

-18 yaşın altındaki kursiyerler için Evrak tesliminde velileri ile birlikte olmaları zorunludur. Aksi takdirde kursiyer kaydı iptal edilecektir.

-Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliğinin kurslara devamla ilgili 35.md. kursiyer disiplini ile ilgili 36.md. ve kurs araç gerecinin korunması ile ilgili 58.md .sinde belirtilen hükümler hakkında bilgi sahibiyim.

-Öğrencinin kurslara gelmesi ve gitmesi işlemleri veli sorumluluğundadır.

-Başvurusunu yaptığım kurs için çocuğumun tüm sorumluluğu tarafıma ait olup,kurslara katılmasında sağlık açısından herhangi bir sakınca yoktur.

-Yetişkin kursiyerlerimiz için;kurs kayıt kabul şartlarını kabul ettiğiniz takdirde,kurslara katılımda sağlıksal açıdan herhangi bir sorun olmadığını ve tüm sorumluluğun kendinize ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

-Yabancı kursiyerler için;Gerekli Evraklar: Başvuru Yapılacak her kurs için ayrı Pasaport ve İkamet Kimlik Kart fotokopisi

-Müzik gruplarında piyano hariç enstrümanların temini kursiyerlerimize aittir.

-Kayıt olunan kursa en fazla 4 ders katılım sağlanmadığı takdirde kurs kaydınız iptal edilecektir.

-Kurs başlangıç ve bitiş tarihleri tarafınıza sms olarak gönderilir.

 

 

Kayıt tarihleri : 20-26 Haziran 2022

Güncel kurs listesi ;

KONSEM kurs programı için lütfen tıklayınız.

Spor Müdürlüğü kurs programı için lütfen tıklayınız.Kurs başvurusu için lütfen tıklayınız.

Okunma Sayısı: 10843