444 70 01
E-Dergi
E-Belediye
E-İmar
Kent Bilgi Sistemi
Nöbetçi Eczane
Hızlı Erişim>Duyurular
Yaz Dönemi Kurs Kayıtları Hakkında
14 Haziran 2021

Kurs kaydı için tıklayınız.
Kurs listesini görüntülemek için tıklayınız.

 

2021 YAZ DÖNEMİ KURS KABUL ŞARTLARI

 

- Kayıt için gereken evraklar , her kurs için ayrı kimlik fotokopisi ve başvuru formu.
Başvuru formunu bulunduğunuz Kurs Merkezinde doldurup, İstenmekte olan evraklar ile birlikte kurs başlangıç haftasında Kurs Merkezimizdeki yetkili personellere teslim edilecektir. 

- Bir kursiyer aynı dönem içerisinde en fazla 2 farklı kursa başvuru yapabilmektedir. 3. kursa başvurmak isteyen kursiyerlerin kaydı sistem tarafından otomatik olarak engellenmektedir.

- 18 yaşın altındaki kursiyerler için Evrak tesliminde velileri ile birlikte olmaları zorunludur. Aksi takdirde kursiyer kaydı iptal edilecektir.
- Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliğinin kurslara devamla ilgili 35.md. kursiyer disiplini ile ilgili 36.md. ve kurs araç gerecinin korunması ile ilgili 58.md .sinde belirtilen hükümler hakkında bilgi sahibiyim.
 
- Öğrencinin kurslara gelmesi ve gitmesi işlemleri veli sorumluluğundadır.

- Başvurusunu yaptığım kurs için çocuğumun tüm sorumluluğu tarafıma ait olup,kurslara katılmasında sağlık açısından herhangi bir sakınca yoktur.
Kurs Bitiminde Kursu Tamamlamış Kursiyerlerimize Katılım Belgesi Verilecektir.

- Yabancı uyruklu vatandaşlarımız için gerekli evraklar: Başvuru Yapılacak her kurs için ayrı Pasaport ve İkamet Kimlik Kart fotokopisi
- Kayıt olunan kursa en fazla 4 ders katılım sağlanmadığı takdirde kurs kaydınız iptal edilecektir.
- Kurslarımız pandemi şartlarına uygun olarak düzenlenmiş olup,kurs girişlerinde ateş ölçümü ve hes kodu sorgulanacaktır.Maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına uygun davranılması zorunludur.Aşı olmamış 55 yaş üstü kursiyer başvuruları kabul edilmeyecektir.

Okunma Sayısı: 7043